Jste skvělí, blahopřeji, teď víte, že přišel i váš čas a chcete mít rok 2015/2016 miliónový po všech stránkách, teď je zde příležitost. Tento balíček vám nezestárne, vracejte se k němu a následujte doporučení, které aktivují nejen vaše podnikání, ale plně vás oživí. Děkuji.       - David Kirš

Nyní vyplňte přihlášku a získejte
3 tréninky v jednom za 50% ceny:

 • 1
  Bonus: Expertní trénink Miliónový rok 2015/16
  V této 3h přednášce, kterou vedeme spolu s High Performance koučkou Bohdanou Kabátovou se zaměříme na 8 oblastí vašeho života, které jsou propojeny a dělají život šťastný a bohatý. Podíváme se na cíle a ukážeme, co je třeba začít a co naopak přestat dělat, pokud teď nemáte výsledky, které chcete. Jak to udělat, abyste se cítili "alive", živí každou minutu svého života a na úplný závěr se s vámi podělíme o tip, který změnil naše životy a položíme otázku za milión.
 • 2
  Dárek: 10x: Jak zvládnout za rok tolik, co jiní ne za život
  Pozor. Toto není jen tak další video v řadě, které si pustíte a na konci zastavíte a život jde dál. Tedy, samozřejmě to můžete udělat a život půjde dál, ale možná bez vás. A o tom tato hra života není. Zůčastněte se svého života tak, jak doposud nikdy. Žijte život s velkým Ž. Žijte život, kde výsledky se dějí, kde štěstí nemizí, kde se dějí zázraky. Mám pro vás 10 oblastí, 10 ukazatelů, kam nasměřovat pozornost, abyste zvýšili své vědomí a ve svém životě viděli více, žili více, cítili více.
 • 3
  Online kurz: To nejlepší z OnlineAcademy Clubu*****
  Nastupte do vlaku, který řídí čtyři slova: Vědět, Věřit, Koupit, Doporučit. Provádějte zákazníky touto cestou a budete klidní a bohatí, protože vaše podnikání bude šlapat jako hodinky. 13 videí v tomto kurzu vás provede přes postupy, co a jak dnes na internetu v online světě dělat.

100% BEZPEČÍ A ZÁRUKA

Nechci, abyste platili za něco, z čeho nejste nadšení. Máte 30 dní vzít své slovo zpět a zrušit objednávku.

Potřebujete pomoc?

Napište na info info@onlineacademy.cz. Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.

JSTE PODNIKATELÉ NOVÉ GENERACE. DNES JE ČAS NA ZMĚNU. PŘIŠEL VÁŠ ČAS.

O Firmě 2.0 a kdo je David Kirš

Důležité informace

NEvěříme v programy, které učí Jak rychle zbohatnout. Takto věci nefungují. Věříme v sebe-vědomí, lidský talent a potenciál, práci, která se stává vášní a předávání hodnoty druhých. Věříme v myšlení a dělání. Správné nastavení mysli a pak jít do akce dělá zázraky. Hledat svatý grál není cesta ke štěstí ani bohatství. Najděte sebe a práci, kterou si zamilujete. Naše programy inspirují a vzdělávají. Pomáhají už stovkám a tisícům lidí naplňovat jejich sny. Nemůžeme ale garantovat stejné výsledky vám. Neznáme vás. Neznáme uroveň vašeho vzdělání a ochoty věci dělat a dodělat a tak výsledky jsou na vás. Souhlasíte? Neměníme životy. Ukazujeme cestu, jak si můžete změnit život vy sami. Další informace, kontakty a více o nás a naší vizi a práci najdete pod odkazy níže a na www.podnikamesrdcem.cz.